Zaregistrujte se k newsletteru

a obdržíte na Váš zadaný e-mail 50 Kč.

sleva 50 Kč

Získám další exkluzivní nabídky a slevy

Nové rady a tipy ze světa hudby

Odhlásit se mohu kdykoliv přímo z e-mailu

Interpret
Pohlaví
Typ zboží
Velikost
Hudební styl
Barva
SEX PISTOLS

SEX PISTOLS Počet produktů: 18

Sex Pistols byla anglická punková kapela založená v Londýně v roce 1975. Kapelu původně tvořili zpěvák Johnny Rotten, kytarista Steve Jones, bubeník Paul Cook a baskytarista Glen Matlock. Matlock z kapely odešel v roce 1977 a nahradil jej Sid Vicious. Ačkoliv kapela existovala pouze tři roky, vydala čtyři singly a natočila jedno studiové album N...

Sex Pistols byla anglická punková kapela založená v Londýně v roce 1975. Kapelu původně tvořili zpěvák Johnny Rotten, kytarista Steve Jones, bubeník Paul Cook a baskytarista Glen Matlock. Matlock z kapely odešel v roce 1977 a nahradil jej Sid Vicious. Ačkoliv kapela existovala pouze tři roky, vydala čtyři singly a natočila jedno studiové album Nevermind The Bollocks a singl God Save The Queen, BBC ji označila za „nejlepší anglickou punkovou kapelu“. Sex Pistols jsou často označováni za iniciátory punkového hnutí ve Velké Británii a prvního generačního rozdílu uvnitř rock n' rollu.

Sex Pistols byli inspirací pro další desítky nejen punkových kapel, ale například je uvádějí jako vzory kapely jako Guns n´ Roses, Pearl Jam, Nirvana a další.

zdroj cs.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek